UAB Kuusamet administracijos pastatas

UAB „Kuusamet“ veiklą pradėjo 2000 m. kovo 8 d. (anksčiau vadinosi UAB „Kuusakoski“, nuo 2016 m. lapkričio 16 d. pervardinta į UAB „Kuusamet“).

Bendrovės pagrindinė veikla: juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimas,  rūšiavimas bei apdorojimas. Įmonė taip pat superka naudotus švino akumuliatorius, metalines pakuotes,  eksploatuoti netinkamas transporto priemones (ENTP), išduoda ENTP sunaikinimo pažymėjimus. Metalo laužas superkamas tiek iš įmonių, tiek iš fizinių asmenų.

Mūsų bendrovės sėkmės garantas – darbuotojų profesionalumas. Šiuo metu UAB „Kuusamet“ dirba 24 darbuotojai.

Bendrovė visą metalų laužą atsakingai rūšiuoja ir sveria tik specialiomis, sertifikuotomis svarstyklėmis. Tokiu būdu siekiama užtikrinti kuo mažesnę aplinkos taršą ir pelnyti visapusį klientų pasitikėjimą skaidria veikla. Su klientais atsiskaitoma pagal iš anksto numatytas sąlygas ir laikantis sutarto termino. Mokame vieną aukščiausių kainų rinkoje.

Didesnius kiekius išvežame patys savo transportu, mūsų aptarnaujamuose objektuose pastatome konteinerius metalų laužo surinkimui ir pervežimui. Esant poreikiui dėl pristatymo,  nemokamai leidžiame pasinaudoti mūsų priekaba lengvajam automobiliui.

Metalo laužo supirkimas

Superkame visų rūšių metalo laužą. Mokame vieną aukščiausių kainų rinkoje

Automobilių utilizavimas

Utilizuojame autotransporto priemones, išduodame pažymas

Metalo laužo konteineriai

Atvežame i statybvietes ar kitas aikšteles konteinerius metalo laužui

Didelių metalo laužo kiekių išvežimas

Didesnius kiekius išvežame patys savo transportu

Metalo laužo paruošimas perdirbimui

Metalinių pakuočių surinkimas, apdorojimas, paruošimas perdirbimui

Domina mūsų paslaugos?
Susisiekite su mumis!